Ulice

Ulice

Vyhrocené konflikty, velké podpásovky i překvapivá přiznání. Co se stane tento týden?

Od té doby, co praskl Márův kšeft s Mikulkou, je u Marečkových dusno. Karla stále nemůže rozdýchat, že Mára svými činy ohrozil celou rodinu. Navíc ji drásá pocit, že by se měla vrátit do práce na úkor

Od té doby, co praskl Márův kšeft s Mikulkou, je u Marečkových dusno. Karla stále nemůže rozdýchat, že Mára svými činy ohrozil celou rodinu. Navíc ji drásá pocit, že by se měla vrátit do práce na úkor péče o Kustíka. Nyní dojde Karle trpělivost a veškerá její zloba vypluje na povrch. Proč se Karla vrhne na Máru? A jak se jejich vztah otřese v základech?

Jak těžké je pro některé z nás vyjádřit vlastní pocity? Blanka stále doufá, že budou s Evženem opět tvořit pár a dočká se z jeho strany uznání, jak zvládá boj se svými démony. Nyní se rozhodne dát mu své city najevo a udělá důležitý krok k jejich sblížení. Co Blanka udělá? S kým stráví Evžen příjemné chvilky ve dvou?

Dita se s vidinou velkého výdělku zapletla do Havelkova plánu vyštípat z oddělení Vítka. Havelka má na Vítka spadeno již od první chvíle, kdy nastoupil na jeho oddělení. A postupuje opravdu rafinovaně. Ačkoliv se Ditě zatím příliš nedařilo, nyní se jí naskytne příležitost, kterou si rozhodně nenechá utéct. Co Dita provede? A jak to ovlivní vztah Vítka a Dity?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet