Ulice

Ulice

Podlá msta, nápad za všechny prachy a tajné rande. Co přinese úterní díl?

Mára a jeho rodina si myslí, že to nejhorší už mají za sebou. Co když to ale není pravda? V úterním díle někdo napáchá velkou škodu na Márově autě. Všichni tuší, kdo je viníkem, ale jaký názor má

Mára a jeho rodina si myslí, že to nejhorší už mají za sebou. Co když to ale není pravda? V úterním díle někdo napáchá velkou škodu na Márově autě. Všichni tuší, kdo je viníkem, ale jaký názor má policie? A jaké komplikace to s sebou přinese?

Béda dostane nápad za všechny prachy! Ztracená faktura ho velmi trápí, a tak vymyslí plán, jak klukům v dílně alespoň trochu pomoct... Své tajemství si stále dobře střeží, a proto se vydá hledat důležitý dokument v noci. Jaké překvapení na něj ale čeká? Jak si zkomplikuje život?

Jana si vyměnila trochu role a Dianu hlídá, jako by byla ona její matka. Dianino chování jí přijde podezřelé a její noční dostaveníčka jakbysmet. Jak na matku udeří? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet