Ulice

Ulice

Životní zvraty, těžké dilema i nečekaná setkání. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4081. Občas se v našich životech objeví něco, co se nedá jen tak odpustit. Bedřich se nedokázal přenést přes návrat Alice k brigádě na erotické lince. Vztah ukončil. Nyní se oba poprvé od

Epizoda 4081. Občas se v našich životech objeví něco, co se nedá jen tak odpustit. Bedřich se nedokázal přenést přes návrat Alice k brigádě na erotické lince. Vztah ukončil. Nyní se oba poprvé od rozchodu setkají tváří v tvář. Co si Alice uvědomí? A jak jejich první setkání proběhne?

Pro Mária to byla velká rána, když mu Ája oznámila, že je mezi nimi konec a že se má odstěhovat. Od té doby ale uplynulo spoustu času. Ája si nyní uvědomila, že udělala chybu. Mário je nejen skvělý táta, ale i úžasný chlap. Ája by si moc přála, aby opět tvořili rodinu. co na to Mário? Dokáže Áje ještě důvěřovat?

Poté, co Jana veřejně přiznala, kdo její biologický otec, otočil se život její mámy vzhůru nohama. Je to již pár dnů, co Diana bydlí ve studentském bytě s Janou a Františkem, a zatím to nevypadá, že by chystala vrátit zpět do Chomutova. Co Diana udělá? A jak její rozhodnutí ovlivní stěhování Dorky?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 21. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet