Ulice

Ulice

Stěhování, překvapivá přiznání i prozrazená tajemství. Co přinese úterní díl?

Epizoda 4082. Léto se blíží a s ním také stěhování Dorky do studentského bytu, kde momentálně bydlí František, Jana a její máma Diana. A je to právě Diana, která všem udělala tlustou čáru přes

Epizoda 4082. Léto se blíží a s ním také stěhování Dorky do studentského bytu, kde momentálně bydlí František, Jana a její máma Diana. A je to právě Diana, která všem udělala tlustou čáru přes rozpočet. Rozhodla se dát výpověď a nechce se vracet do Chomutova, potřebuje proto ještě pár dnů zůstat v Praze, aby si mohla najít nové bydlení. Co Jana oznámí Dorce? A jaká bude její reakce?

Od emotivního rozchodu Alice a Bedřicha uplynulo již pár týdnů. Nyní se spolu setkají a rázem mají oba o čem přemýšlet. Ačkoliv se Bedřich soustředí pouze na léčbu, po setkání s Alicí mu dojde jedna zásadní věc. Co přizná? A co mu na to řekne Miloš?

Je to teprve pár týdnů, co se dali Kateřina a Evžen dohromady. Skvěle jim to klape a vrkají jako párek dospívajících milenců. Ačkoliv oba žijí v domnění, že o jejich vztahu nikdo neví, pravda je jiná. O jejich vztahu se dozvěděla Blanka, která se od té doby Evžena raději straní. Nyní však musí Evžen s pravdou ven. Co Evžena hodně překvapí? Kdo a co mu prozradí?

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 22. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní v prémiové kvalitě na Voyo. 

Share Tweet