Ulice

Ulice

Velké změny, přiznání pravdy i vyhrocené konflikty. Co přinese středeční díl?

Epizoda 4083. Jana je oficiálně dcerou Vladimíra Pečenky. Dnes totiž nastal pro oba velký den, kdy si Jana nechala do svého rodného listu zapsat Vladimíra jako svého otce. Tento velký krok se rozhodli

Epizoda 4083. Jana je oficiálně dcerou Vladimíra Pečenky. Dnes totiž nastal pro oba velký den, kdy si Jana nechala do svého rodného listu zapsat Vladimíra jako svého otce. Tento velký krok se rozhodli v kruhu svých nejbližších náležitě oslavit. Během obřadu pronesl Vladimír i proslov, který některé dohnal až k slzám. Jaké jsou Janiny bezprostřední pocity?

Poté, co se Blanka dozvěděla, že má Evžen novou přítelkyni, velmi ji to zasáhlo. Na svatbě Jolany a Marie se mu sice úspěšně vyhýbala, jenže dnes se jí to nepovede a nahromaděné emoce vyplouvají na povrch. Jak jim povolí nervy? A co si všechno řeknou?

Co rve srdce všem rodičům, kteří milují své děti a chtějí pro ně to nejlepší? Blíží se den, který bude pro všechny členy rodiny Marečkových začátkem náročného období. Jelikož není cesty zpět, je nejvyšší čas jít s pravdou ven a vysvětlit Vojtovi, proč tatínek s nimi nebude celé léto. Co všechno Mára prozradí? Dozví se malý Vojta celou pravdu?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 23. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly sledujte bez reklam na Voyo.

Share Tweet