Ulice

Ulice

Romantická nabídka, skandální obvinění i nečekaný návrh. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 4084. Co se stane, když se objevíte ve špatný čas na nesprávném místě? Na Irenu Landovou čeká velmi nepříjemné překvapení během prohlížení fotek ze školního výletu Magdy a Prokopa. Irena si

Epizoda 4084. Co se stane, když se objevíte ve špatný čas na nesprávném místě? Na Irenu Landovou čeká velmi nepříjemné překvapení během prohlížení fotek ze školního výletu Magdy a Prokopa. Irena si kvůli tomu nechá Magdu zavolat do kabinetu a ani pro jednu to nebude příjemné setkání. Z čeho Irena obviní Magdu? A jak se jí to Magda pokusí vysvětlit?

Poté, co se spolu Blanka a Luděk vyspali, se Luděk snaží získat Blanku zpět. Zatímco pro Blanku šlo o pouhé povyražení, Luděk už chystá společnou dovolenou jen ve dvou. Co Blance navrhne? A přijme Blanka jeho nabídku?

Aby Mára zachránil svou rodinu, odhodlal se k radikálnímu kroku. Chce odjet na ropnou plošinu, kde stráví dlouhé tři měsíce. Jenže čím více se přibližuje okamžik, kdy je třeba tento krok učinit, tím je to pro něj i Karlu horší. Oba si uvědomují, co všechno tím ztratí. Čím Karla zaskočí Máru? 

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 24. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní v prémiové kvalitě na Voyo. 

Share Tweet