Ulice

Ulice

Nezvládnuté emoce, malá vítězství i záchrana v pravý okamžik. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4085. Irena se po Magdě neustále vozí kvůli Prokopovi a nevynechá jedinou příležitost, aby si na Magdu došlápla. Magda by ale chtěla před prázdninami mít čistý stůl, a tak se rozhodne změnit

Epizoda 4085. Irena se po Magdě neustále vozí kvůli Prokopovi a nevynechá jedinou příležitost, aby si na Magdu došlápla. Magda by ale chtěla před prázdninami mít čistý stůl, a tak se rozhodne změnit vše, co se změnit dá. K čemu se Magda odhodlá? A jak na to zareaguje Irena?

Ve škole se v pátek rozdává vysvědčení, což je bez pochyby velký den nejen pro malého Vojtu, ale také pro celou rodinu Marečkových. Tento den je však výjimečný i z jiného důvodu. Mára odjíždí na tři měsíce na ropnou plošinu, kde si chce vydělat peníze, které poté použije na pokrytí svých dluhů. Ještě před odjezdem ale dojde k něčemu, co Mára rozhodně nečekal. Co se stane? A jak dopadne Vojtovo vysvědčení?

Školní rok se pomalu blíží ke konci a zároveň začínají vytoužené prázdniny. Prokop odjíždí za rodinou, ale ještě před cestou zjistí, že má na zádech černého pasažéra – klíště! To si zřejmě přinesl jako nechtěný suvenýr ze školního výletu s Magdou. Kdo Prokopa zachrání? 

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 25. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Všechny díly najdete už nyní v prémiové kvalitě na Voyo. 

Share Tweet