Ulice

Ulice

Nepříjemná odhalení, skvělé zprávy i překvapivé novinky. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3807. Karla a Mára mají od rána opět napilno. Řeší měny doma kvůli Vojtovi i blížící se odjezd na hory. Karle je už jasné, že s Márou a Vojtou nepojede kvůli vyšetřování případu Mastný, jež je

Epizoda 3807. Karla a Mára mají od rána opět napilno. Řeší měny doma kvůli Vojtovi i blížící se odjezd na hory. Karle je už jasné, že s Márou a Vojtou nepojede kvůli vyšetřování případu Mastný, jež je pro ni náročnější, než čekala… Kdo a proč je podezřelý? Čím Vojta nemile překvapí Karlu a Máru? A proč si Mára začne dělat o Karlu starosti?

Adam a Petra v tom začínají pěkně lítat. Neustále si esemeskují, Adam chystá pro Petru navíc velké překvapení. Aby vše klaplo, potřebuje Evženovu pomoc. Ten se po několika dnech vrací konečně domů, což je pro Blanku příležitost k usmíření… Jak chce Adam sbalit Petru? Jaké tajemství má Kristýna? A jaké je usmiřování Blanky a Evžena?

Dan nedorazí ráno do práce, takže Ondra si hned začne sypat popel na hlavu kvůli včerejšku. Bedřichovi přizná, co se stalo v hospodě, proč se podle něj Dan docela naštval. Bedřich se na to konto rozhodne přiznat celou pravdu o sobě a Danovi… Jak Ondra s Martinem na novinku zareagují? Jak to ovlivní vztahy v dílně? Jaký důvod k oslavě má Franta? A co se nezdá Alici?

Share Tweet