Ulice

Ulice

Podpásovka pro Karlu a Máru: Co od Vojty nečekali?

Karla a Mára už berou Vojtu jako vlastního. Je pro ně prioritou, kvůli němu se chystají provést velké změny ve svých životech i v bytě, byť to nejde tak rychle a bez překážek, jak by si sami

Karla a Mára už berou Vojtu jako vlastního. Je pro ně prioritou, kvůli němu se chystají provést velké změny ve svých životech i v bytě, byť to nejde tak rychle a bez překážek, jak by si sami představovali. Navíc ještě stále nemají jistotu, že soud vyhrají a budou moci Vojtu adoptovat. O vnuka mají velký zájem také Koderovi, jimž jde ale spíše o finanční výhody vyplývající z péče o Vojtu než o něj samotného. O co více se Kara a Mára snaží vybudovat Vojtovi nový domov, o to více je zasáhne Vojtova překvapivá reakce na Karlinu špatnou zprávu. Co je od něj docela podpásovka, aniž by si to sám uvědomoval? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.