Ulice

Ulice

Nečekané pochybnosti, podezření, přiznání i ruka ke smíru. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3808.  Karla a Jirka Herman by se potřebovali pohnout místa při vyšetřování brutálního napadení Mastného. Hodně jim pomůže výpis konverzací z jeho mobilu, jež odhalí nové souvislosti. Okamžitě

Epizoda 3808.  Karla a Jirka Herman by se potřebovali pohnout místa při vyšetřování brutálního napadení Mastného. Hodně jim pomůže výpis konverzací z jeho mobilu, jež odhalí nové souvislosti. Okamžitě se chytnou horké stopy a zajdou vyslechnout Evžena, jenž je pro ně jedním z hlavních podezřelých… Co ho usvědčí ze lži? Jak na obvinění zareaguje? A kdo má kupodivu pochybnosti o jeho tvrzení?

Jana se chystá znovu vrátit na sociální sítě. Má vymyšlen nový obsah, ale Bruno to ani nechce slyšet. Znovu se kvůli tomu pohádají, opět to mezi nimi pořádně zaskřípe. Částečně to schytá i Marcela, kterou hodně udiví jeden telefonát… Co Janu tak namíchne? Jak ji Marcela setře? V čem jí naopak pomůže? A co ji docela zaskočí?

Věrka udělá další velký krok k usmíření a urovnání vztahů v rodině. Opět zajde za Márou s nezbytnostmi, které se mu na horách budou určitě hodit. Zároveň ho požádá, zda by se nemohla podílet na dalším kultivování Vojty… Co na to Mára? Jak na to samé zareaguje Karla? A o jaká překvapení se Karla postará Márovi a Jirkovi Hermanovi?  

Share Tweet