Ulice

Ulice

První společná dovolená, rodičovské trápení a věčný boj s váhou. Co přinese páteční díl?

Co je rande a co jen přátelské setkání či pozvání na večeři? Magda moc neví, na čem je s Mirkem, nejlepším kamarádem jejího kolegy Prokopa. Chvíli si myslí, že ji Mirek balí, vzápětí se ale stane

Co je rande a co jen přátelské setkání či pozvání na večeři? Magda moc neví, na čem je s Mirkem, nejlepším kamarádem jejího kolegy Prokopa. Chvíli si myslí, že ji Mirek balí, vzápětí se ale stane něco, co ji rychle vrátí na pevnou zem. Magda se v Mirkovi prostě nevyzná, i když ten jí svůj zájem dává nenápadně najevo. Také dnes se Magda těší na setkání s Mirkem a čeká, jak se to mezi nimi vyvine dál. Když za ní Mirek přijde s dalším překvapením, Magda konečně získá jistotu, jak ji bere... Jak dopadne jejich dnešní schůzka? Co Mirek navrhne Magdě? Čím ji okouzlí? Co je nade vší pochybnost jasné? A jak bere Mirkovo balení Magdy Prokop, kterému rozhodně není lhostejná?

Mário Áju definitivně prokouknul a už pár měsíců bydlí sám. Ale hodně mu chybí malá Sophinka. Mário by byl rád otcem na plný úvazek, jeho omezené návštěvy malé princezny ho však sráží k zemi. Čím ho zase dostane Ája? Co mu prozradí o malé Sophii?

Iva po letní dovolené v Chorvatsku bojuje se svou váhou. Ačkoliv nikdo v jejím okolí přebytečná kila nevidí, Iva je velmi sebekritická a nekompromisní! Rozhodne se svým špíčkům znovu vyhlásit válku! Jakou metodu zvolí tentokrát?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní v prémiové kvalitě na Voyo. 

Share Tweet