Ulice

Ulice

Odchod z domova, spory v rodině i nečekané zvraty. Co se stane tento týden?

Jakmile Lumír a Vilma Nyklová zjistí, co jim Kateřina udělala za zády, uvidí rudě. Podle nich se jedná o jasný podraz s jediným cílem – rozeštvat jejich rodinu a vytěžit z toho maximum pro sebe. Něco

Jakmile Lumír a Vilma Nyklová zjistí, co jim Kateřina udělala za zády, uvidí rudě. Podle nich se jedná o jasný podraz s jediným cílem – rozeštvat jejich rodinu a vytěžit z toho maximum pro sebe. Něco takového si ale Lumír nemíní nechat líbit. Co udělá? 

Komu nabídnout nezištnou pomoc a před kým se mít naopak na pozoru, aby naši důvěru nezneužil? Aničku se rozhodne vyhledat osmnáctiletá Sára, která odešla z domova. S Aničkou už se léta znají z azylového domů, a proto se ji rozhodne vyhledat s prosbou o pomoc. Jak Anička zareaguje?

Magda a Mirek si padli do oka hned při prvním setkání. Od té doby spolu prožili pár krásných chvil a nyní se po pár dnech znovu uvidí, ale je to úplně jiné než minulý týden. Zatímco Mirek chce přirozeně navázat tam, kde skončili při posledním setkání, na Magdu to je najednou moc rychlé. Čím Mirek Magdu zaskočí? A jaká bude reakce Prokopa na jejich vztah?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet