Ulice

Ulice

Zlomové momenty, velká romantika, nová postava i chvíle zoufalství. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Téměř celá Ulice žije případem Mastným. Kdo ho má na svědomí? Média mají jasno, policie, zdá se, také. Pomůžou jí nové skutečnosti, jež vyjdou najevo? Na dně se ocitne nejen Lumír, jenž má co tajit,

Téměř celá Ulice žije případem Mastným. Kdo ho má na svědomí? Média mají jasno, policie, zdá se, také. Pomůžou jí nové skutečnosti, jež vyjdou najevo? Na dně se ocitne nejen Lumír, jenž má co tajit, ale také Evžen, jehož to pomalu začíná semílat.

U Blanky doma dojde právě kvůli policejnímu vyšetřování k obrovskému zemětřesení, neboť vyšetřovatelé toho odhalí mnohem víc, než by bylo všem milé.

Patrik a Ota se ukážou jako velcí romantikové, kteří dovedou o ženy svého života zabojovat. Oba se odhodlají k něčemu, co těm, o něž stojí, vyrazí dech, čím jim dají jednoznačně najevo, co pro ně znamenají. Jak Veronika a Hedvika zareagují? A jaký je Hedvičin syn Vašek?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.