Ulice

Ulice

Nové začátky, nečekaná návštěva i bláznivý nápad. Co přinese středeční díl?

Diana se již několik týdnů snaží najít slušnou práci. Poté, co se odstěhovala z Chomutova, si prošla hned několika pády. Nyní se na ni konečně usmálo štěstí. Díky Šárce dostane příležitost, jak o sobě

Diana se již několik týdnů snaží najít slušnou práci. Poté, co se odstěhovala z Chomutova, si prošla hned několika pády. Nyní se na ni konečně usmálo štěstí. Díky Šárce dostane příležitost, jak o sobě dát vědět a ucházet se o práci, v níž se může ukázat. Jak Jana zareaguje na tuto informaci? A jak dopadne setkání Diany s Hložánkem?

Ačkoliv Blanka a Evžen již nějaký čas netvoří pár, rozhodně to mezi sebou nemají vyřešené. Evžen začal nový vztah s Kateřinou a zdá se, že je spokojený. Blanka se snaží skrze Luďka na Evžena zapomenout, ale trnem v oku jí je právě Kateřina, nová majitelka penzionu a uliční hospody. Nyní se setkají tváří v tvář. Kdo Blanku překvapí svou návštěvou? A jak Blanka zareaguje na Kateřinu?

Bedřichovi se na jaře převrátil život vzhůru nohama kvůli rakovině prostaty. Nyní pravidelně dochází na radioterapii, která na jeho organismus doléhá čím dál víc. Velkou oporou mu je Miloš, který s ním probírá vše. Bedřich se totiž obává ztráty potence. Jaké má Miloš řešení na jeho problémy? A jak Bedřich zareaguje?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet