Ulice

Ulice

Oplétačky s policií, promluva do duše i přiznání pravdy. Co přinese pondělní díl?

Kaštan ví o všem, co se v Ulici šustne. Také tentokrát se ve svém krámku nudí. A tak mu samozřejmě neunikne, že na hřiště před Peškovým domem dorazí bez dozoru Vojta s Miloškem. Zvědavému Kaštanovi to

Kaštan ví o všem, co se v Ulici šustne. Také tentokrát se ve svém krámku nudí. A tak mu samozřejmě neunikne, že na hřiště před Peškovým domem dorazí bez dozoru Vojta s Miloškem. Zvědavému Kaštanovi to samo sebou nedá a rozhodne se jednat. Chce vědět, co za tím vězí. Zároveň chce pány kluky i nenápadně pohlídat, aby se jim nic nestalo. Jenže na to půjde tak nešťastně, že si na něj vzápětí došlápne policie. Proč? A kdo na něj policisty zavolá? 

Věru a Luboše již nějakou dobu trápí zdravotní problémy. Věrka skončila v nemocnice a Luboše bolí koleno. Ačkoliv se jeho potíže neustále zhoršují, snaží se vyhnout návštěvě lékaře za každou cenu. Rozhodne se nakonec Luboš na vyšetření jít? A kdo mu promluví do duše?

Posezení u Prokopa nedopadlo dle představ všech přítomných. Hádka mezi Prokopem a Magdou vyvolala u Mirka hned několik otazníků. Při pohledu na tyhle dva není těžké si dát si dvě a dvě dohromady. Nyní je na čase jít s pravdou ven. Co všechno Prokop prozradí? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet