Ulice

Ulice

Přetvářka, rande ve čtyřech i vyhrocené konflikty. Co přinese páteční díl?

Poslední setkání s Mirkem dopadlo jinak, než si Magda představovala. Zatímco on chtěl přirozené navázat tam, kde skončili při posledním setkání, ona by volila pomalejší postup. Jenže nyní Mirek vše

Poslední setkání s Mirkem dopadlo jinak, než si Magda představovala. Zatímco on chtěl přirozené navázat tam, kde skončili při posledním setkání, ona by volila pomalejší postup. Jenže nyní Mirek vše odčiní a zase si získá její sympatie. A to dokonce natolik, že Magda vyjde ze své komfortní zóny. Co udělá? A proč dojde k ostré výměně názorů mezi Magdou a Prokopem?

Evžen a Kateřina již nějaký čas tvoří spokojený pár. Zatímco on udělal za vztahem s Blankou tlustou čáru, je to právě Blanka, které to v sobě vyřešené nemá. Cítí se hodně osaměle. A tak se rozhodne znova do svého života pustit exmanžela Luďka. Ráda by měla někoho, s kým by sdílela hezké chvíle i každodenní starosti. Jak dá Luděk najevo Evženovi, že u Blanky je nyní pánem právě on? 

Luboš i Věrka mají v poslední době hodně starostí se svým zdravím. Oba dva svůj stav podceňují a Věrku nakonec skončí v nemocnici. Nyní je zpátky doma, ale musí se šetřit, což je pro ni pomalu až nadlidský úkol. Co jí Luboš vyčte? Dokáže Věrka odpočívat?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet