Ulice

Ulice

Trable v lásce, planý poplach a velké překvapení! Co se stane tento týden?

Posezení u Prokopa nedopadlo dle představ všech přítomných. Hádka mezi Prokopem a Magdou vyvolala u Mirka hned několik otazníků a při pohledu na tyhle dva není těžké dát si dvě a dvě dohromady. Nyní

Posezení u Prokopa nedopadlo dle představ všech přítomných. Hádka mezi Prokopem a Magdou vyvolala u Mirka hned několik otazníků a při pohledu na tyhle dva není těžké dát si dvě a dvě dohromady. Nyní je na čase jít s pravdou ven. Co mu Prokop prozradí? A jaká bude Mirkova reakce? Toto video vám napoví.

Kdo všechno nám může docela slušně zavařit? Jak snadno se dá dostat do maléru jen kvůli tomu, že se hodně nešikovně snažíme udělat dobrý skutek? Petr Kaštan ví o všem, co se v Ulici šustne. Také tentokrát se ve svém krámku nudí, a tak mu samozřejmě neunikne, že na hřiště před Peškovým domem dorazí bez dozoru Vojta s Miloškem. Zvědavému Kaštanovi to pochopitelně nedá. Chce vědět, co za tím vězí a zároveň kluky i nenápadně pohlídat, aby se jim nic nestalo. Jenže na to půjde tak nešťastně, že si na něj vzápětí došlápne policie. Proč? Co se stane? Kdo na něj policisty zavolá? A s jakým výsledkem?

Jaká tajemství mají naši nejbližší, ti, jimž chceme důvěřovat a na nichž nám hodně záleží? Vanda znovu vstoupí Jolaně a Marii do života, navíc způsobem, jenž u Marie vyvolá spoustu otazníků hned první den. Přestože je Vanda milá a vstřícná, jsou věci, které Marii okamžitě zarazí a které u ní vyvolají podezření, že Vanda zřejmě nebude tak upřímná, jak se tváří, a že se u nich neobjevila jen tak náhodou... Co je Marii divné? Jak na to zareaguje Vanda? Co je pravda? A co jen výmluva?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet