Ulice

Ulice

Následky léčby, strach ze zklamání i hazard se zdravím. Co přinese úterní díl?

Bedřichovi se na jaře převrátil život vzhůru nohama kvůli rakovině prostaty. Musel změnit své plány. Místo vysněné cesty do Vietnamu začal docházet na radioterapii, která na jeho organismus doléhá čím

Bedřichovi se na jaře převrátil život vzhůru nohama kvůli rakovině prostaty. Musel změnit své plány. Místo vysněné cesty do Vietnamu začal docházet na radioterapii, která na jeho organismus doléhá čím dál víc. První následky léčby o sobě nyní začínají dávat vědět. S čím se Bedřich svěří?

Anča zná osmnáctiletou Sáru i její rodinu už několik let díky spolupráci s azylovým domem, v němž dívka často pobývala. Anča ví, jak těžké to Sára měla doma v minulosti, proto má tendenci jí pomáhat a chránit ji. Teď ale zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Také Sára má totiž svá temná tajemství. Co se Anča dozví? 

Jak se uchránit dalšího obrovského zklamání a zlomeného srdce? Ája se už nějaký čas snaží znovu sbalit Mária. Ten jejím svodům zatím odolává, protože s ní má své zkušenosti a nehodlá se opět spálit. Jak to všechno dopadne? Co Mária trápí? A co na to Pavel? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet