Ulice

Ulice

Nelítostné pravdy, dovedné manipulace, radikální rozhodnutí i velké váhání. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3822. Pokladníka hodně rozlítí předvolání na policii v rámci vyšetřování útoku na Mastného. To poslední, co nyní potřebuje, je, aby se o něj a jeho aktivity začala zajímat kriminálka. Schytá

Epizoda 3822. Pokladníka hodně rozlítí předvolání na policii v rámci vyšetřování útoku na Mastného. To poslední, co nyní potřebuje, je, aby se o něj a jeho aktivity začala zajímat kriminálka. Schytá to od něj dokonce i jeho spojenkyně na radnici Ája, což je už co říct. Ovšem nebyl by to Pokladník, aby vzápětí šikovně neodvedl pozornost kriminalistů jiným směrem… Co přinese jeho výslech? Proč Lumír skončí ve vazbě? Jak zlé to s ním je?

Evženovi se podaří po ránu zvednout náladu Blance, byť kvůli Kristýně je doma stále dusno. Samotná Kristýna se po včerejšku s nikým nebaví. Aby se vyhnula nepříjemným otázkám, raději odejde do školy dříve. Později se mámě za včerejšek docela zákeřně pomstí. Zavolá si na pomoc tátu, na něhož nyní hodně spoléhá. Aby u něj dosáhla svého, trochu si upraví pravdu ve svůj prospěch… Co mu namluví? Čeho tím chce docílit? Jak na to Luděk zareaguje? A jak to začne řešit?

Bedřich má docela honičku, proto by potřeboval, aby v dílně vše odsýpalo, jak má. Hned ráno zadá práci Danovi a pro jistotu se ještě ubezpečí, jestli mu je vše jasné. Těsně před tím, než odjede na zaměřování, se bohužel nevyhne nepříjemnému rozhovoru s Ondrou… Co Bedřich Ondrovi zamlčí? Čemu by se rád vyhnul? A co okamžitě zaregistruje Franta?       

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.