Ulice

Ulice

Vyhrocené konflikty, neskutečná proměna i čas zúčtování. Co přinese tento týden?

Kam až může zajít sousedská a podnikatelská válka, pokud se do ní pustí s velkou vervou Milena Pumrová a Vilma Nyklová, zástupkyně dvou znepřátelených táborů? Zatímco Milena Pumrová si s gustem

Kam až může zajít sousedská a podnikatelská válka, pokud se do ní pustí s velkou vervou Milena Pumrová a Vilma Nyklová, zástupkyně dvou znepřátelených táborů? Zatímco Milena Pumrová si s gustem vychutná svou rivalku tahem, který je pro všechny Nyklovy pořádnou podpásovkou, Vilma Nyklová zajde mnohem dál. Udělá něco, co Kateřina Dubovská, majitelka místní hospody a penzionu, jen tak neskousne, něco, co si žádá tvrdý protiúder. Co Nyklová vyvede? Jak to odnese právě Kateřina?

Čím udělat radost té, kterou milujete? Co by jí mohlo vykouzlit úsměv na tváři? Mirek je do Magdy beznadějně zamilovaný. Když není s ní, stále na ni myslí, když s ní je, užívá si každou společnou chvilku a rozmazluje ji, jak jen může, aby jí dal najevo svou lásku. Také tentokrát pro ni přichystá překvapení. Co na to Magda? A jakou reakci vyvolá její proměna ve škole?

Sára se rozhodla znovu vyhledat Aničku, která jí opět nabídne pomoc. Právě díky její hodné povaze není těžké Aničku využívat, čehož se obává zejména Eva, která Aničce promluví do duše. Anča si její slova vezme k srdci a rozhodne se dát Sáře životní lekci. Protože byla u vykradení krámku, rozhodne se ji právě tam zapřáhnout. Jak ji Anička zaměstná? A na co si bude Sára stěžovat?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet