Ulice

Ulice

Boj s časem, zákeřná provokace i vyznání lásky. Co přinese úterní díl?

Kam až může zajít sousedská a podnikatelská válka, pokud se do ní pustí s velkou vervou Milena Pumrová a Vilma Nyklová, zástupkyně dvou znepřátelených táborů? Zatímco Milena si s gustem vychutná svou

Kam až může zajít sousedská a podnikatelská válka, pokud se do ní pustí s velkou vervou Milena Pumrová a Vilma Nyklová, zástupkyně dvou znepřátelených táborů? Zatímco Milena si s gustem vychutná svou rivalku tahem, který je pro všechny Nyklovy pořádnou podpásovkou, Vilma zajde mnohem dál. Udělá něco, co ovlivní podnikání nejen Kateřiny. Co vyvede?

Jak získat nazpět někoho, o koho jsme přišli vlastní vinou, a až pak si uvědomili, jak moc nám na něm záleží? Ája by byla ráda, kdyby se k ní vrátil Mário, ale ten jí po zkušenostech, které s ní má, už nevěří. Pro dceru Sophinku by se Mário rozkrájel, Áju si ale drží daleko od těla. Přitom to je pro něj docela náročné, neboť ji stále miluje, i když sám sebe přesvědčuje o pravém opaku. Ája to však nevzdává. O Mária znovu zabojuje. A to nejen svými ženskými zbraněmi. K čemu se Ája odhodlá?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet