Ulice

Ulice

Znepokojivé signály, prozrazená tajemství, trapasy i nečekaná záchrana. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3824. Alicinu brigádu na erotické lince řeší nejen Bedřich, který s tím stále není srovnaný, ale také Eva s Ančou. Pro Anču to je stejný šok jako před pár dny pro Bedřicha. Eva se tím naopak

Epizoda 3824. Alicinu brigádu na erotické lince řeší nejen Bedřich, který s tím stále není srovnaný, ale také Eva s Ančou. Pro Anču to je stejný šok jako před pár dny pro Bedřicha. Eva se tím naopak baví, neboť tohle předčí i všechny Milošovy průšvihy. Samotný Bedřich se dnes odhodlá Alici alias Tamaře zavolat. A to samozřejmě nezůstane bez následků… Co Bedřich zjistí? Znamená to konec mezi ním a Alicí? Jak vezme novinku o Alici Anča? A čím Bedřicha pořádně namíchne Dan?  

Ota má plnou hlavu Hedviky a jejich společného bydlení. Jeho mámu však momentálně zajímá ze všeho nejvíc škola. Ota si o ni už dělá docela starost, zároveň ale nehodlá ustoupit v případě Jakubovy pětky. Ta leží v žaludku také Jakubovi, neboť kvůli ní musí spolknout nejednu hořkou pilulku… Co je pro Jakuba velkou potupou? Čím Otu nadchne Hedvika? A jaký trapas se jim stane s Vaškem?

Karla a Mára zatím přede všemi tají, že je na cestě konečně vytoužené miminko. Nechtějí to zatím zakřiknout, jenže úplně utajit se jim to nepodaří. Větší starosti jim však začne dělat Vojta, jehož chování se zničehonic změní natolik, že to oba dva hodně znepokojí… Co je s Vojtou? A kdo se dozví jejich tajemství?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.