Ulice

Ulice

Nečekané odhalení, kolaps, velké zklamání, obavy i naděje. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3826. Blanka se zastaví v nemocnici za Veronikou hned ráno. Návštěvou ji potěší, svým vyprávěním jí zvedne náladu, i když moc veselé není. Obě dvě se ale snaží brát to, co se děje,

Epizoda 3826. Blanka se zastaví v nemocnici za Veronikou hned ráno. Návštěvou ji potěší, svým vyprávěním jí zvedne náladu, i když moc veselé není. Obě dvě se ale snaží brát to, co se děje, s nadhledem. Navzájem si jsou oporou. Později se za Veronikou zastaví i Josef s Filipem. Zatímco Josef jen těžko kočíruje strach o ni, Filip se naopak snaží povzbudit ji a uklidnit… Jak se mu to podaří? Co je pro Veroniku docela velkým zklamáním? A čeho se obává Šárka?

Karla a Mára si dělají velké starosti o Vojtu, který jim ani o víkendu neřekl, jak přišel k modřinám na zádech. Podezřívají hlavně Koderovy, avšak Vojtovo podivné chování před odchodem do školky a tátovy informace přivedou Máru na jinou stopu. Okamžitě se kvůli tomu sejde s ředitelkou dětského domova, aby to s ní probral a poradil se, jak postupovat dál… Kdo Vojtu zmlátil? Co Márovi doporučí Tony? Jak se k tomu postaví ředitelka dětského domova? A co všechno nakonec Vojta přizná?

Magda řeší, co na sebe na zítřejší společenskou akci, na kterou ji pozval Eddie. Ota jí doporučí, ať se zeptá mámy na nějakou slušnou půjčovnu společenských oděvů. Puklická Magdě ihned poradí, je na ní ovšem vidět, že je v čím dál větším presu. Valí se to na ni ze všech stran a bohužel co nevidět dopadne poslední kapka, po níž už prostě nemůže dál…  Čím všechny vyděsí? Proč pro ni přijede záchranka do školy? Jak vážné to s ní je? A čím se Magdě pochlubí Eddie?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.