Ulice

Ulice

Dojemné shledání, pátrání na vlastní pěst, velké zklamání i obavy o blízké. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3827. Martin se sejde hned ráno s Filipem kvůli Veronice. Chce vědět, jak jí je, rád by se za ní zastavil. Filip mu ale návštěvu mámy rozmluví, protože má obavy, že by ji to jen rozrušilo.

Epizoda 3827. Martin se sejde hned ráno s Filipem kvůli Veronice. Chce vědět, jak jí je, rád by se za ní zastavil. Filip mu ale návštěvu mámy rozmluví, protože má obavy, že by ji to jen rozrušilo. Přitom netuší, jak Veroniku mrzí, že se jí Martin dosud neozval. To se však změní v momentu, kdy Radka přinese Veronice konečně telefon… Co ani Radka neprozradí Veronice? Čím Veronika potěší Martina? A co je velkou ťafkou pro Šárku?    

Magda se těší na večerní akci s Eddiem. Ráno se s ním dohodne, že ji vyzvedne, o volné hodině si zajde do půjčovny pro večerní šaty. Dobrá nálada ji však rychle opustí ve chvíli, kdy jí Jitka napíše zprávu, že je u ní v salonu její maminka, která se jí moc nezdá. Magda všeho nechá a hned letí za mámou, aby se o ni postarala. A bohužel bude ještě hůř… Jak na tom Zdenka je? Čím velmi znepokojí Magdu? A jaké následky má Zdenčin dnešní propad?

Lumírova vazba neunikne bulváru, který o ní informuje hned na titulní stránce. To moc nepotěší Vilmu Nyklovou nejen kvůli Lumírovi, jenž je podle ní nevinný, ale také kvůli bistru, neboť se obává, že je podobné zprávy připraví o zákazníky. A protože policie podle ní nic nedělá, bere očištění Lumírova jména do vlastních rukou… Co vymyslí? Kdo všechno se zapojí do její akce a s jakým výsledkem? Jakou novinku má Pumrová? A na koho se zaměří policie tentokrát?