Ulice

Ulice

Útěk do ciziny, nucené stěhování a komplikace ve vztahu. Co přinese tento týden?

Luděk si jde opět cílevědomě za svým. Myslí si, že ví, co je pro ostatní nejlepší a snaží se je o své pravdě přesvědčit. Co si vezme do hlavy, toho hodlá dosáhnout, i když to občas vypadá, že ustoupil

Luděk si jde opět cílevědomě za svým. Myslí si, že ví, co je pro ostatní nejlepší a snaží se je o své pravdě přesvědčit. Co si vezme do hlavy, toho hodlá dosáhnout, i když to občas vypadá, že ustoupil druhým a ze svých požadavků slevil. Jenže zdání klame. O tom se nyní znovu přesvědčí Blanka, jíž Luděk předvede další z mistrovských tahů, jak si prosadit svou... Proč to mezi Luďkem a Blankou skřípe? Jak toho Luděk využije k poměrně velkým změnám ve svém životě?

Jana nemá právě nejlepší období, neboť si myslí, že definitivně přišla o člověka, na kterém jí hodně záleží. Aby toho nebylo málo, teď ke všemu zjistí, že může ztratit mnohem víc. Stačí, aby ji máma upozornila na jednu novinku, jež se objeví v bulváru, a Janin den se rázem změní v noční můru, kvůli které skončí v slzách a naprosto bezradná... Co se stane? Co Janu po dlouhé době znovu srazí do kolen? Kdo a jak jí zasáhne do života?

Evžen a Kateřina už mají se vztahy bohaté zkušenosti. Proto také přesně vědí, co nejsou ochotní u partnera tolerovat. Hlavně Kateřina má jasno v tom, jak by se měl její partner chovat, zejména co se týká jeho bývalky. Evženovi sice tvrdí, že nežárlí, jenže jeho vztah s Blankou a její rodinou jí vadí čím dál víc. Dnes se už Kateřina neudrží a Evžena si právě kvůli Blance a jejím blízkým pěkně ostře podá... Proč? Co nevydýchá? Jak na to Evžen zareaguje? Co by do Kateřiny neřekl?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet