Ulice

Ulice

Loučení, nová naděje, velké plány i past na viníka. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3828. Zdenka je ráno opět plná energie. Těší se na Tomáše, po včerejším propadu u ní není ani památky. Zato Magda má co dělat, aby na ní máma a později také Tomáš nepoznali, že není ve své

Epizoda 3828. Zdenka je ráno opět plná energie. Těší se na Tomáše, po včerejším propadu u ní není ani památky. Zato Magda má co dělat, aby na ní máma a později také Tomáš nepoznali, že není ve své kůži. Včerejšek ji hodně sebral, mrzí ji, jak to dopadlo a že zase zrušila Eddiemu společný program kvůli mámě. Zatímco Magda se v tom plácá, Tomáš a Zdenka plánují, jak společně oslaví svátek všech zamilovaných… Co Tomáš vymyslí? Co na to Zdenka? Co hodně zamrzí Eddieho? Co přizná Magdě? Jak to s nimi bude dál? A jaké novinky o Božence Puklické přinese Mojmír Kalina z nemocnice?    

Jana se hned ráno vrhne do úklidu pokoje po Otovi. Marcela jí s tím pomůže, je ráda, že spolu stráví ještě chvíli, než odjede. Na rozloučenou se Janě postará o velké překvapení a zároveň jí nasadí brouka do hlavy, který se týká Bruna… Jak to Jana a Bruno spolu nyní mají? Co Janě doporučí Marcela? A jak Jana pokročí ve svém pátrání po otci? K čemu se rozhodne?

Sledování Mileny Pumrové dává Růže, Jarmile Pelcové a Vilmě Nyklové pořádně zabrat. Růža s Jarmilou se vrátí ze sledovačky úplně vyřízené, v nemocnici se Pumrová navíc Jarmile úplně ztratila. Těm třem je jasné, že pokud chtějí Pumrovou usvědčit, musí na to jinak. Vilma Nyklová se s tím nemíní nijak párat. Prostě ji skřípnou a nepovolí, dokud se jim nepřizná… Jak to chtějí uskutečnit? Kdo a jak jim zkříží plány a kdo se naopak stane jejich komplicem? A proč Pumrová začne vyhrožovat Nyklovým, že je udá na policii?   

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.