Ulice

Ulice

Opletačky s policií, trapasy i nepříjemná zjištění. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3830. Blanka a Evžen se v noci strachují o Kristýnu, která o sobě nedává vědět, ani jim nezvedá telefon. Evžen ji chce jít hledat, ale předběhne ho telefonát, který je pro Blanku na jednu

Epizoda 3830. Blanka a Evžen se v noci strachují o Kristýnu, která o sobě nedává vědět, ani jim nezvedá telefon. Evžen ji chce jít hledat, ale předběhne ho telefonát, který je pro Blanku na jednu stranu úlevou, současně ji však vynervuje ještě víc. Zavolá jí totiž policie, aby si přijela dceru vyzvednout na služebnu. Až tam se Blanka s Evženem dozví, v jak velkém průšvihu Kristýna lítá a jaké to bude mít i pro ně následky… Proč skončila Kristýna na policii? Co jí i její rodině hrozí? Před čím varuje Vlastimil Pešek Evžena? Jak se k tomu postaví Luděk? A proč se právě on naveze do Evžena?

Jana se hned ráno vypraví za Otou do školy, aby mu předala zbytek věcí, které si zapomněl v bytě. To se neobejde bez slušného trapasu s Landovou, která neplánovaně vtrhne do kabinetu. Jana se problémům nevyhne ani v hospodě, kam si zajde domluvit se Šárkou dovolenou a kam za ní přijde Bruno… Proč se Jana s Brunem znovu pohádají? Jak Janu zachrání Bára? A jak právě Bruno?

Jsou setkání, jimž by se Anča docela ráda vyhnula. Mezi ně patří i další nečekané shledání s Bedřichem a Alicí, která si musí vzápětí vyřídit jeden důležitý telefonát. Anča si okamžitě domyslí, jaký telefonát to asi je, což ještě zesílí její nepříjemný pocit ze setkání… Jak to spolu nyní Bedřich a Alice mají? Čím Bedřich šokuje Miloše? A co hlava nebere Evě?   

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.