Ulice

Ulice

Nebezpečná hra, velké trápení, odhalená tajemství i drsná výměna názorů. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Jak křehké mohou být partnerské či rodinné vztahy? Magda a Eddie věřili, že v tom druhém našli toho pravého. Nyní se trápí kvůli rozchodu. Dá se jejich vztah ještě zachránit? A jak to zabouří u

Jak křehké mohou být partnerské či rodinné vztahy? Magda a Eddie věřili, že v tom druhém našli toho pravého. Nyní se trápí kvůli rozchodu. Dá se jejich vztah ještě zachránit? A jak to zabouří u Maléřových, když se do sebe drsně pustí Josef s Martinem, který se už prostě neovládne? Klidu si Martin ale příliš neužije ani doma, kde na něj čeká Šárka, jíž se zajídá čím dál víc, že je u něj momentálně na druhé koleji. Jak to u nich kvůli tomu zabouří?

Karla a Mára si hýčkají své radostné tajemství, ovšem moc dlouho jim to už nevydrží. Karla bude muset s pravdou ven. Proč? Kdo zjistí, že je těhotná?

Jak náročné může být sžívání se staronovým partnerem či matčiným přítelem? Hedvika, Vašek a Ota si zvykají na společné bydlení, což se samozřejmě neobejde bez velkých změn i kompromisů. Co všechno a kdo musí skousnout? Jak jim to bude klapat pod jednou střechou?

Co nastane, když Mastný začne konečně komunikovat poté, co ho probudili z umělého spánku? Jak to je s jeho pamětí? Kdo a jak nebezpečnou hru rozehraje tentokrát? V sázce je opravdu hodně – obvinění z pokusu o zabití…