Ulice

Ulice

Odhalená tajemství, žhavé telefonáty, průšvihy i nové začátky. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3831. Kristýna věří, že tátu přesvědčí, aby si ji vzal k sobě. Jen co se vrátí domů, prozradí Adamovi jedno velké tajemství, které se týká právě táty. Ona sama ale svým blízkým zamlčuje

Epizoda 3831. Kristýna věří, že tátu přesvědčí, aby si ji vzal k sobě. Jen co se vrátí domů, prozradí Adamovi jedno velké tajemství, které se týká právě táty. Ona sama ale svým blízkým zamlčuje spoustu důležitých věcí. Například to, jak to bylo doopravdy ve čtvrtek večer, když ji zadržela kvůli drogám policie… Čím se Kristýna doma rozhodně nepochlubí? Co hodně raní Blanku? A jak Luděk začíná opanovávat prostor u Blanky?

Dan zajde do bistra opět na polévku, ale zjistí, že si zapomněl peníze. Na rozdíl od Bedřicha či Ondry, jež každý jeho přehmat vytáčí, to Anča vezme s nadhledem a dohodne se s ním, že jí to zaplatí příště. Bedřich však neřeší jen Dana. Pořád by ho moc zajímalo, jak to doopravdy chodí na erotické lince, co všechno Alicina brigáda obnáší… Čím Dan namíchne Bedřicha? V kom najde oporu? A do jakých experimentů se pustí Bedřich s Alicí?

Ota doufá, že o prázdninách bude ve škole volněji a že bude mít čas na zabydlování a pomoc Hedvice v novém bytě. Denně se snaží Hedvice dokazovat, že se změnil, všemožně si ji předchází. Ovšem jsou věci, přes které u něj nejede vlak… Na jaký problém narazí a jak se k tomu postaví? Jak se ujme vlády nad školou Landová coby zástupkyně nemocné Boženky Puklické? Čím právě Landová namíchne Mojmíra Kalinu?