Ulice

Ulice

Pomsta, trapasy, překvapivá rozuzlení i velké pochybnosti. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3832. Dana včerejší incident s Frantou i napětí v práci hodně mrzí. Aby dohnal skluz, který má, a vyžehlil si to u Bedřicha, přivstane si a jde do dílny brzy ráno. Bohužel narazí na zamčené

Epizoda 3832. Dana včerejší incident s Frantou i napětí v práci hodně mrzí. Aby dohnal skluz, který má, a vyžehlil si to u Bedřicha, přivstane si a jde do dílny brzy ráno. Bohužel narazí na zamčené dveře. Nenapadne ho proto nic jiného než zavolat Ondrovi, kterého tím znovu akorát naštve. Pochopení pro něj má opět Anča, jež se mu stává oporou, a překvapivě také Franta… Jak se Anča zastane Dana? Jak Franta? Proč se mu Bedřich nakonec omluví? A k čemu se odhodlá Alice?   

Vašek, Ota a Hedvika si i nadále zvykají na společné bydlení, což se neobejde bez menších trapasů i nepříjemností. Ota se pořád snaží dokazovat Hedvice, že je přímo ideálním partnerem. Pomáhá jí, hýčká si ji, dává jí najevo svou lásku. Tentokrát naplánuje společný pohodový večer, jenže vše se zvrtne ve chvíli, kdy do bytu vrazí chytač hadů… Jaké pozdvižení tam způsobí? Proč stráví Ota a Hedvika takřka bezesnou noc? A jak se pobaví na Otův účet Jakub se Standou?

Vilma Nyklová, Růža a Jarmila Pelcová i nadále pracují na nové hře, jejímž prostřednictvím chtějí usvědčit Milenu Pumrovou z napadení Mastného. Zatímco ty tři mají jasno, policie po pachateli stále pátrá. Karla a Jirka Herman konečně vyslechnou Radka Mastného, jenž se před pár dny probral z umělého spánku… Co se policie dozví v nemocnici? Co se ani trochu Mastnému nelíbí? Co je velkou nadějí pro Vendulu? A proč Lumíra naštve Tonda Hložánek?