Ulice

Ulice

Vyhrocené konflikty, prozrazená tajemství, vydírání i stahující se smyčka. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3834. Jen co Veronice trochu otrne, okamžitě začne být docela akční. Filip ji ale drží pěkně zkrátka. Hned ji zažene do postele, aby odpočívala a kurýrovala se. Navrch to od něj schytá i kvůli

Epizoda 3834. Jen co Veronice trochu otrne, okamžitě začne být docela akční. Filip ji ale drží pěkně zkrátka. Hned ji zažene do postele, aby odpočívala a kurýrovala se. Navrch to od něj schytá i kvůli životosprávě, kterou nedodržuje, jak by měla. Zatímco dohadování s Filipem Veroniku spíš pobaví, jakmile k ní dorazí táta, atmosféra okamžitě zhoustne. Josef u ní totiž narazí na Martina… Co všechno se díky tomuto střetnutí provalí? Jak se to ve Veroničině rodině vyhrotí? Jak to odskáče samotná Veronika? A jak se právě tyhle události podepíšou na vztahu Šárky a Martina?

Policie si hned po ránu došlápne na Áju kvůli jejím erotickým fotkám, jež byly nalezeny v počítači Mastného. Vzápětí se vyšetřovatelé vypraví i za samotným Mastným, aby se ho na choulostivé snímky zeptali. Tím spustí řetězec událostí, které vyvolají spoustu pochybností a zároveň zadělají na další pořádný průšvih… Jak na objevení fotek Ája a Mastný zareagují? Co vypadá docela podezřele? A jaký spád nabere pátrání po pachateli brutálního útoku na Mastného?

Ota náhodou narazí v hospodě na Eddieho, jehož samozřejmě zajímá, jak se má Magda. Nechápajícímu Otovi Eddie objasní, že se před pár dny rozešli. Přestože se i on snaží nedávat na sobě nic znát, evidentně s tím není srovnaný stejně jako Magda, která se kvůli tomu pořád trápí… Jak dopadne jejich nečekané shledání? Co je pro Magdu hodně těžké? A co udělá pro to, aby se s Eddiem znovu potkala?