Ulice

Ulice

Velké novinky, zásadní rozhodnutí, naděje i pořádné podpásovky. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3836.  Karla a Mára mají velký den. Oficiálně se svými blízkými oslaví, že se stanou za pár měsíců rodiči svého prvního potomka. Rodiči už ale tak trochu jsou díky Vojtovi, kterého si chtějí

Epizoda 3836.  Karla a Mára mají velký den. Oficiálně se svými blízkými oslaví, že se stanou za pár měsíců rodiči svého prvního potomka. Rodiči už ale tak trochu jsou díky Vojtovi, kterého si chtějí adoptovat. Ovšem právě tento krok jim začne Věrka vehementně rozmlouvat v předvečer soudu. Při vší smůle to uslyší i někdo, kdo by to rozhodně slyšet neměl… Jak Věrka a Vojta přijmou novinku o Karlině těhotenství? Proč Mára vyhodí mámu z bytu? Co je na něj už moc? A co vyvede Vojta?

Kristýna to s mámou umí. Opět ji zpracuje tak, že Evžen jen kouká. Kristýna z mámy vytáhne peníze na nové šaty i dovolení, že smí zítra na koncert a dnes večer na chvíli do Coolny. Blanka věří, že je to mezi nimi konečně na dobré cestě, ovšem záhy zjistí, jak šeredně se mýlí… Co Kristýna vyvede tentokrát? Jaké to má následky? A co hodně vadí Evženovi?

Zdenka dospěje k poměrně radikálnímu rozhodnutí, jež se týká jejího i Magdina života. Moc by si přála, aby se Magda a Eddie k sobě vrátili, a tak vymyslí, jak tomu napomoci. Samotná Magda se nemůže dočkat večera, kdy se s Eddiem opět uvidí. Oba dva věří, že ještě mají nějakou šanci, a jsou odhodláni pro to hodně udělat… Kdo začne balit Zdenku? Co rozhodí Tomáše? A jak dopadne rande Magdy a Eddieho?