Ulice

Ulice

Zapíjení dcery, vyřizování účtů i zakázané ovoce. Co přinese úterní díl?

Vanda si myslí, že Marie je její úhlavní nepřítel. Podle ní ohrožuje její pozici u mámy. Zatímco Marie se snaží, aby spolu všechny tři vycházely, Vanda naopak nenápadně popichuje Jolanu proti Marii.

Vanda si myslí, že Marie je její úhlavní nepřítel. Podle ní ohrožuje její pozici u mámy. Zatímco Marie se snaží, aby spolu všechny tři vycházely, Vanda naopak nenápadně popichuje Jolanu proti Marii. Dělá to hodně rafinovaně, aby si mámu nenaštvala, ale přitom Marii v jejích očích co nejvíce očernila. Samotná Marie se kvůli tomu trápí čím dál víc, protože jí na Jolaně opravdu záleží. Shodou náhod přijde na něco, co by možné problémy alespoň částečně vyřešilo. Co Marie navrhne Jolaně a Vandě? Jak na to ty dvě zareagují? 

U Nyklových je velký důvod k radosti! Z Venduly a Pavlíka se totiž stali rodiče! A aby Eliška byla zdravá, rozhodnou se pánové pro zapíjení ve velkém stylu, kterého se zúčastní i Hložánek s Dianou. Jak na tom Vendula s dcerou je? A jak bude probíhat zapíjení?

Jak málo někdy stačí, aby se funkční vztah začal se otřásat v základech? Dominika si už nějaký čas dopisuje se svým spolužákem, se kterým se po letech viděla na třídním srazu. Ačkoliv tvrdí, že má vše pod kontrolou, pohybuje se na dost tenkém ledě. Pro Dominiku je to příjemné zpestření, protože ve vztahu s Tonym jedou takzvaně na autopilota a vše se točí kolem dětí, na společné chvíle tedy nezbývá čas. Jak Karla napomůže restartu vztahu Dominiky a Tonyho?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet