Ulice

Ulice

Nová láska, nečekané překážky i závan minulosti. Co se stane tento týden?

Co všechno se může stát ve chvíli, kdy nám povolí nervy a místo věcných argumentů nastoupí pěsti? Jak málo někdy stačí, aby se člověku obrátil život vzhůru nohama? Bedřich to již jednou zažil, když

Co všechno se může stát ve chvíli, kdy nám povolí nervy a místo věcných argumentů nastoupí pěsti? Jak málo někdy stačí, aby se člověku obrátil život vzhůru nohama? Bedřich to již jednou zažil, když před více než dvaceti lety shodou nešťastných náhod zavinil úmrtí Danova otce. Svůj trest si odpykal, po návratu z vězení začal znovu. To ale neznamená, že ho to stále netíží. Teď zažije menší závan z minulosti, čímž se mu otevře jeho třináctá komnata. Bedřich si tak znovu vše připomene, navíc ve chvíli, kdy se bude strachovat o život někoho, kdo je mu velmi blízký... Co se stane? Co s Bedřichem tak zamává? 

Jak vybrat to správné jméno pro potomka? Pavel a Vendula se o jménu pro svou dceru dohadují už nějaký ten pátek, ale stále se nemohou na žádném shodnout. Jakmile jeden z nich nějaké jméno navrhne, ten druhý ho okamžitě smete ze stolu. Přesto jsou zatím v klidu, protože Vendula má termín porodu až za dva týdny. Dnes se však stane něco, kvůli čemu bude najednou právě zmíněné jméno nejvyšší prioritou. Proč ten náhlý obrat? Jaké jméno napadne Vendulu? Co na to Pavel a ostatní členové rodiny? A k jakému zásadnímu životnímu kroku se odhodlá Lumír?

Na Magdu se to v poslední době valí ze všech stran. Mojmír Kalina proti ní poštval na třídních schůzkách rodiče Anežky, kteří na Magdě nenechali nit suchou. Aby toho nebylo málo, přišla na ni stížnost, kterou k Magdině smůle obdrží e-mailem přímo ředitelka Landová. Kdo a proč si na Magdu stěžuje? A co na to Landová?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet