Ulice

Ulice

Drsné prozření, divoký mejdan, starost o blízké i překvapivé novinky. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3851. Kristýna hned ráno přemluví mámu, aby ji pustila s Adamem a Petrou ke kámošovi na promítání. Celou pravdu si pro jistotu nechá pro sebe. Blance je jasné, že se jedná spíš o mejdan, ale

Epizoda 3851. Kristýna hned ráno přemluví mámu, aby ji pustila s Adamem a Petrou ke kámošovi na promítání. Celou pravdu si pro jistotu nechá pro sebe. Blance je jasné, že se jedná spíš o mejdan, ale Adam se Kristýny zastane a slíbí, že na ni dohlédne a společně dorazí včas domů. Jenže večer se to u Denise všem vymkne z rukou… Co se stane? Co je pro Adama poslední kapka a jaké to má následky? A proč Vlastimil Pešek svolá krizový štáb? Na čem se s Marií dohodnou?

Veronika se brzy ráno chystá na vyšetření, které jí zařídil Patrik. Filip si o ni dělá starost, nejraději by jel do nemocnice s ní. Veronika to odmítne, neboť je již dohodnutá s Patrikem. Filip to bere, ale když se máma dlouho nevrací, začne se nervovat, co s ní je. Tátovi ale nezavolá, takže ten znovu zapracuje na vztahu se Šárkou… Jak na tom je Veronika? Jaké zprávy se v nemocnici dozví? Jak to spolu mají Veronika a Patrik? Čím Patrik nasadí Filipovi brouka do hlavy? A čím Šárka nepříjemně zaskočí Martina?

Lubošovi dělá starost Věrka, která je v poslední době hodně přešlá. Trápí se kvůli zákazu návštěv syna a jeho rodiny, byť Mára tátu ujistí, že se o striktní zákaz nejedná. Jen to chce podle něj víc času, než si vše sedne a Vojta ji zase vezme na milost… Co si o tom myslí Tony? Co Věrce doporučí? Jakou velkou novinku má Karla? A čím Máru docela raní?