Ulice

Ulice

Žádost o ruku, boj o přežití i o lásku, překvapivé novinky a krutá prozření. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Jak by měla vypadat žádost o ruku, aby byla nezapomenutelná? Co všechno se může pokazit, když vám na něčem a někom opravdu záleží? Mára by rád posunul vztah s Karlou zase o krůček dál, jenže se mu to

Jak by měla vypadat žádost o ruku, aby byla nezapomenutelná? Co všechno se může pokazit, když vám na něčem a někom opravdu záleží? Mára by rád posunul vztah s Karlou zase o krůček dál, jenže se mu to pořádně vymkne z rukou. Kdo, koho a jak nakonec požádá o ruku a s jakým výsledkem? Co všechno způsobí jedna neopatrnost a prozrazené tajemství?

Jak dobít nazpět ztracené území? Luděk chce využít Evženovy nepřítomnosti a znovu sbalit Blanku. Přechází do útoku, nasadí všechny možné zbraně, aby byla Blanka opět jeho. S jedním ovšem nepočítá – Vlastimil Pešek mu nemíní nechat Blanku jen tak napospas. Co udělá? A jak Blanka zareaguje na Luďkovy návrhy?

Jak se porvat s nepřízní osudu? Dan toho má naloženo na bedrech vrchovatě a bohužel bude co nevidět ještě hůř. Hrozí mu, že přijde o to nejcennější, co zatím má. Jak to chce vyřešit? A jak se k tomu postaví Bedřich, Anča či Franta, kteří mu jsou momentálně největší oporou?

Čeho všeho je člověk občas schopen, aby si zachránil kůži? Ája se chce vyhnout kriminálu stůj co stůj, a tak nalíčila past na Mária, aby své plány co nejdříve díky němu uskutečnila. Manipuluje jím, jak potřebuje, již brzy půjde otevřeně na věc. Co na to zamilovaný Mário?

Opravdu je láska naprosto slepá? Kristýna je zamilovaná do Denise až po uši, přede všemi ho neustále obhajuje. Brácha jí pomáhá, aby se s ním mohla vidět, jenže teď i on zjistí, jak se věci doopravdy mají. Jak všechno praskne? A co to udělá se sourozeneckým vztahem Adama a Kristýny?