Ulice

Ulice

Prozrazená tajemství, žádost o ruku, špatné zprávy, pořádné trapasy i důležitá návštěva. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3853. Karla včera Márovu žádost o ruku prospala, ale díky náhodě všechno praskne dřív, než by Mára chtěl. Ten ráno statečně zatluče, k čemu se večer odhodlal. Jenže při jeho smůle Karla objeví

Epizoda 3853. Karla včera Márovu žádost o ruku prospala, ale díky náhodě všechno praskne dřív, než by Mára chtěl. Ten ráno statečně zatluče, k čemu se večer odhodlal. Jenže při jeho smůle Karla objeví prstýnek, který mu večer vypadl z ruky. A nebyla by to ona, aby hned nezačala jednat a nepřipravila mu velké překvapení… Jak dopadne další pokus o žádost o ruku? Co Karlu docela zklame? A jak Věrka zapracuje na usmíření s Vojtou?

Franta a Bedřich zjišťují každým dnem, jak náročné je společné bydlení s Danem. Opět se kvůli němu moc nevyspí, byť se Dan snaží, jak jen může, aby překážel co nejméně. Neúmyslně však prověřuje Bedřichovu trpělivost i pevné nervy každým dnem. A nebyl by to on, aby se mu nestaly další trapasy… Proč prchne před Alicí? Co pobaví dokonce i Bedřicha? A jaké špatné zprávy Dana znovu srazí do kolen?

Ota už neví, čemu věřit. Když na stole najde vzkaz od Landové týkající se úklidu kabinetu přírodopisu, okamžitě za tím vidí další kousek Jakuba a spol. Pro jistotu si to u Landové ověří, jenže si kvůli tomu jen znovu naběhne. Ke všemu si tentokrát příliš nevydechne ani doma, neboť s Hedvikou čekají návštěvu, před kterou se musí mít na pozoru… Čím Ota namíchne Landovou? Co na něj chystají kluci? Jak na tom je Boženka Puklická? A co je nanejvýš podezřelé?