Ulice

Ulice

Překvapivé návrhy, rady nad zlato, nervy na pochodu i slepá zamilovanost. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3854. Bedřich, Alice i Franta se snaží ráno povzbudit Dana, jenž se ocitl v nelehké situaci. Všem je jasné, že si Dan musí co nejdříve sehnat nové bydlení kvůli obrovskému navýšení nájmu.

Epizoda 3854. Bedřich, Alice i Franta se snaží ráno povzbudit Dana, jenž se ocitl v nelehké situaci. Všem je jasné, že si Dan musí co nejdříve sehnat nové bydlení kvůli obrovskému navýšení nájmu. Jenže to není v dnešní době vůbec jednoduché. Franta i Alice mu hned přislíbí pomoc. Později udělá to samé také Anča. A právě ta přivede Dana na myšlenku, jak problém s bydlením vyřešit… Co Dana napadne? Jak to vezme Franta? A jak Bedřich?

Zamilovaný Mário se i nadále vznáší na svém růžovém obláčku, aniž by tušil, že Áje padl do pasti. Ta si jde cíleně za svým, což imponuje zejména Pokladníkovi, který se nechá slyšet, že o ni nechce v žádném případě přijít. Ostatně její advokát se opravdu činí, aby ji z toho vysekal… Co jí doporučí tentokrát? Před čím ji varuje? Jak půjde Ája na věc s Máriem? A jak si poradí Růža se svou rolí?

Kluci se opět domlouvají na Otu. Čím více přitvrzují, tím méně se to líbí Filipovi, podle kterého to už začínají přehánět. Samotný Ota má kvůli klukům nervy na pochodu a začíná být i mírně paranoidní, což se projevuje nejen ve škole, ale také doma. A bohužel to neunikne ani jeho matce… Co se stane? Co máma doporučí Otovi? Proč dochází trpělivost už i Hedvice? Co Ota nezvládne?