Ulice

Ulice

Rande snů, krutý vtípek, nečekaná návštěva, nový spolubydlící i narozeninová oslava. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3855. Mário řeší od rána zapeklitý problém – kde strávit večer plný sexu s Ájou? Stav jeho financí je více než žalostný, možnosti proto hodně omezené. Ovšem Mário se jen tak nevzdá. Je ochoten

Epizoda 3855. Mário řeší od rána zapeklitý problém – kde strávit večer plný sexu s Ájou? Stav jeho financí je více než žalostný, možnosti proto hodně omezené. Ovšem Mário se jen tak nevzdá. Je ochoten zkusit cokoliv, jen aby mu to vyšlo a splnil se mu jeho sen… Kde všude Mário narazí a kdo se nad ním nakonec slituje? Jak se vyvine Máriovo rande snů? A jak na tom je Mastný? Proč se objeví najednou v hospodě?

Ota se ráno omlouvá Hedvice za nepovedený večer. Věří, že už bude lépe, je odhodlaný začít na sobě pracovat, aby zatočil se stresem. Opět si vezme do školy čaj na uklidnění od Hedviky, jenže právě to se mu hodně vymstí. Kluci mu totiž provedou další ze svých žertíků, který je už hodně na hraně a kvůli kterému Ota zažije hodně perné chvíle… Co mu kluci provedou? Jak to s ním zamává? Proč to opět schytá i od Landové? A jak to praskne u něj doma?

Franta se stěhuje k holkám. Plachou Báru, která přijde domů dříve než Jana, jeho přítomnost i přátelské vystupování docela rozhodí. Využije proto první příležitosti k tomu, aby z bytu prchla a nemusela tam s ním být sama. Později se ale dozví něco, co docela změní její pohled na Frantu… Co Bára zjistí? Jak dopadne Janina narozeninová oslava? Čím Janu překvapí máma? A jak Franta zapadne do party nových spolubydlících?    

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 23. března od 18:25.