Ulice

Ulice

Velké nedorozumění, podezření i zásadní rozhodnutí. Co přinese pondělní díl?

Jak málo stačí, aby se z dobře míněné rady stal obrovský průšvih?  Věrka Marečková už párkrát šlápla pořádně vedle, když se začala vměšovat do vztahů lidí ve svém okolí. Myslí to pokaždé dobře, ovšem

Jak málo stačí, aby se z dobře míněné rady stal obrovský průšvih?  Věrka Marečková už párkrát šlápla pořádně vedle, když se začala vměšovat do vztahů lidí ve svém okolí. Myslí to pokaždé dobře, ovšem výsledek její intervence je často pravým opakem toho, co zamýšlí. A je to právě vztah Dominiky a Tonyho, který se opět otřese v základech právě díky Věrce. Co se stane?

Luděk se snažil přimět Blanku k prodeji statku. Bohužel pro něj se tento krok nesetkal s pochopením u Marie. Pro ni je statek srdcovou záležitostí a domovem, kam se může kdykoliv vrátit. Co nakonec Blanka udělá?

Bedřich prožívá po dlouhé době hezké období. Poté, co se vyspal s Aničkou, zjistil, že jeho problém s impotencí není tak vážný, jak si myslel. Jenže jeho zázračné překonání impotence vrtá hlavou Alici. Má snad nějaké podezření ohledně poměru Bedřicha a Aničky? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo. 

Share Tweet