Ulice

Ulice

Velké novinky dne, obavy o blízké, neocenitelná opora i útok na city. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3858. Martin i Veronika mají ráno plnou hlavu starostí, i když každý z jiného důvodu. Zatímco Martin řeší hlavně Filipovo rozhodnutí přestoupit na učňák a Rozininu svatbu, Veronika se obává

Epizoda 3858. Martin i Veronika mají ráno plnou hlavu starostí, i když každý z jiného důvodu. Zatímco Martin řeší hlavně Filipovo rozhodnutí přestoupit na učňák a Rozininu svatbu, Veronika se obává výsledků vyšetření a možných komplikací. Patrik je Veronice velkou oporou, zato mezi Martinem a Šárkou to opět trochu zadrhne… Jak na tom je Veronika? Jak bere Filip Patrika? Podaří se Filipovi přesvědčit rodiče, aby mu dovolili odchod z gymnázia? A jak Filip vezme informaci o rozvodu rodičů?

Magda si dělá starost o mámu, která dnes vyráží do neznámého prostředí – na badminton s Kaštanem. Zdenka jí ale naznačí, že naprosto zbytečně. Do haly jde s Kaštanem a vrátí se také s ním. Odpoledne však Zdenka na místo srazu nedorazí. Bohužel to je jen dalším signálem jejího zhoršujícího se zdravotního stavu… Proč Zdenka nepřijde na sraz? Co je pro Magdu i Tomáše další indicií, že je na tom opět o něco hůř? A jak Kaštan zareaguje na informaci o její nemoci?

Kristýna se stále tajně schází s Denisem. Přestože jí ho rodiče zakazují, Kristýna se ho nehodlá vzdát. Doma se snaží neprovokovat, ale na rodiče se nyní dívá hodně kritickýma očima. To, co dříve přehlížela, je nyní pro ni jen důkazem jejich pokrytectví. Táta s mámou ji svým chováním bohužel jen utvrzují v tom, že se nemýlí… Jaký důvod k oslavě má Luděk? Co je pro Kristýnu jen dalším potvrzením pokrytectví rodičů? A proč by se měla mít Blanka před manželem na pozoru?    

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 26. března od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.