Ulice

Ulice

Pomsta, podrazy, boj o lásku, velké výzvy i překvapivá vítězství. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Mário chce být s Ájou co nejvíc, a tak za ní zajde i na radnici. To je ovšem to poslední, co Ája nyní potřebuje. Ovšem než stačí zamilovaného Romea náležitě zpracovat, vloží se do toho samotný

Mário chce být s Ájou co nejvíc, a tak za ní zajde i na radnici. To je ovšem to poslední, co Ája nyní potřebuje. Ovšem než stačí zamilovaného Romea náležitě zpracovat, vloží se do toho samotný starosta… Čím ho Mário nadchne? Co Áje velkou radost neudělá? A co jí doporučí její právník s Pokladníkem? 

Čeho všeho je schopen rodič, jenž chce ochránit své dítě před malérem, do kterého se po hlavě řítí? Luděk se nezastaví před ničím ve snaze odklidit zamilované Kristýně z cesty Denise. Přímý útok, podrazy i výhrůžky u něj začínají být na denním pořádku. Co na to Kristýna a Denis? A co zbytek rodiny včetně Evžena a Peškových?

Jak bolestivě umí občas zasáhnout neomalenec svými slovy? Petr Kaštan urazí Zdenku takovým způsobem, že to nemá obdoby. Ovšem záhy dojde i na něj. Na paškál si ho vezme totiž Anča právě se Zdenčinou pomocí… Co mu provedou? A co odhalí Magda?

Karla a Mára se snaží vypořádat s nástrahami rodičovství šestiletého kluka, jak jen mohou. Občas to chce i pořádnou dávku diplomacie a trpělivosti. Ale co dělat, když se Vojta rozhodne vzít do vlastních rukou svou budoucnost? A co je pro něj opravdu to nejlepší?

Marie nehodlá jen tak nečinně sedět a koukat na to, jak se Luděk znovu montuje Blance do života i do rodiny, jak jí opět manipuluje jako kdysi. Ráda by dceři otevřela oči, jenže k tomu potřebuje pádné důkazy. Získá je s pomocí Vlastimila Peška a Amálie? K čemu Luďka vyprovokuje?

Co všechno nastane, když náhoda svede dohromady Dana a Emu? Pro Dana je to setkání přímo osudové, Ema mu padne do oka na první pohled. Jak se to mezi nimi začne vyvíjet? Čím Dan překvapí?  

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.