Ulice

Ulice

Velké změny i novinky, nečistý boj, konec tajností i překvapivá nabídka. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3861. Luděk nastolil Kristýně přísný režim. Ráno ji zaveze do školy, po vyučování ji hodlá vyzvednout, aby ji měl pod dohledem. Zároveň jí navrhne, že by si spolu mohli zajít zahrát tenis, ale

Epizoda 3861. Luděk nastolil Kristýně přísný režim. Ráno ji zaveze do školy, po vyučování ji hodlá vyzvednout, aby ji měl pod dohledem. Zároveň jí navrhne, že by si spolu mohli zajít zahrát tenis, ale naštvaná Kristýna ho rychle odpálkuje. Blance dělá Kristýna velké starosti, a tak se nechá Luďkem přesvědčit k něčemu, co by ji jinak ani ve snu nenapadlo… Jak Luděk Blankou manipuluje? S kým se Kristýna normálně baví? A jak se k dění v rodině postaví Adam a Evžen?

Alice je ženou činu. Ráno přijede za Bedřichem se dvěma velkými taškami a prosbou o azyl, aby nemusela denně dojíždět. Překvapenému Bedřichovi vysvětlí, že si vzala na dva týdny dovolenou, aby mohla vypomáhat jednomu kováři. Podle Miloše je to ale jasné – Alice se k Bedřichovi tímto stěhuje. U Bedřicha však i nadále bydlí Dan, který udělá vše pro to, aby se znovu setkal s Emou… Čím Dan překvapí? Jak ho Ema bere? Jakou další velkou novinku má Alice? A proč se kvůli tomu chytne s Bedřichem?

Zatímco Mário má plnou hlavu své lásky, Nyklové dělá vrásky na čele divadlo. S Jarmilou Pelcovou se shodnou, že je třeba urychleně promluvit Růže do duše, protože se kvůli své roli natolik změnila, že to už všem začíná být podezřelé. Vendule je ovšem nejvíc ze všech podezřelý Mário, který pořád tají, s kým chodí… Čím Mário překvapí Áju? Čím se pochlubí Pavlovi a Vendule? A co navrhne Nyklové Růža?  

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 1. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.