Víkend

Víkend

Víte, co je to maskné? Poradíme vám, jak se správně starat o pleť pod rouškou

Už rok naše pokožka trpí nošením roušek a respirátorů. Podle odborníků bude mít řada lidí na konci pandemie vrásky, kterých už se nezbaví. Proč mají podobné problémy i američtí fotbalisté? Jaké jsou

Už rok naše pokožka trpí nošením roušek a respirátorů. Podle odborníků bude mít řada lidí na konci pandemie vrásky, kterých už se nezbaví. Proč mají podobné problémy i američtí fotbalisté? Jaké jsou hlavní příčiny stárnutí pleti v roce koronaviru? A jak jí dát první pomoc? Vsaďte na kosmetiku z přírodních ingrediencí a nezapomínejte na přísun vitamínů.

Čím dalším jsme se ve Víkendu z 9. března zabývali?

I přes varování odborníků jsou Češi stále národem uzenářů. Jak si postavit vlastní udírnu a jak maso správně naložit?

Na základní umělecké školy u nás chodí více než čtvrt milionu lidí. Jak se teď vzdělávají naši budoucí hudebníci a herci?

Radek si už v šestnácti letech začal vlastníma rukama stavět svůj originální dům. Jak jeho sen o bydlení obstál u odborníků?

Podle fotografií Viktora Máchy malují umělci z celého světa své obrazy, které se poté prodávají za desítky tisíc korun. Jakou krásu ukrývají ocelárny, hutě nebo koksovny?

Navštívili jsme nejhlubší místo Česka! Jaký speciální úkol by mohl v budoucnu plnit důl Richard na Litoměřicku?

I v době pandemie se za ploty zoologických zahrad dějí pozoruhodné věci. Jak vypadá právě narozené mládě hrošíka liberijského?

Celý díl naleznete na Voyo

Share Tweet