Víkend

Víkend

Restaurace s plexiskly a netradiční koncerty. Jak bude vypadat letošní léto?

Rok po vypuknutí pandemie je jasné, že virus nikam neodchází a musíme se s ním alespoň částečně naučit žít. Majitelé gastropodniků i organizátoři festivalů vymýšlí nejrůznější vylepšení, díky kterým

Rok po vypuknutí pandemie je jasné, že virus nikam neodchází a musíme se s ním alespoň částečně naučit žít. Majitelé gastropodniků i organizátoři festivalů vymýšlí nejrůznější vylepšení, díky kterým se sníží riziko nákazy. Jak může být v budoucnu rozčleněn prostor v parcích? A jak probíhá virtuální cestování?

Čím dalším jsme se ve Víkendu z 30. března zabývali?

Peníze bez práce a pro všechny? Vysvětlili jsme, na jakém principu funguje nepodmíněný příjem a jaké názory na něj mají české politické strany.

Způsobí Česko odpadkovou revoluci ve světě? Podívejte se na dokonalý nápad ve stavebnictví, který nás může zbavit poloviny skládek.

Vyhlášený šéfkuchař připravuje speciální menu v domově důchodců. Jak seniorům chutnají jeho jídla?

Vydali jsme se do zatopeného podzemí přímo pod zámkem v Liberci. Jaká je historie této nejstarší části města?

Před 35 lety archeolog Pavel Pavel ohromil svět, když na Velikonočním ostrově názorně předvedl, jak domorodci přesouvali sochy vážící desítky tun. Jak tato akce probíhala?

Podívejte se na nejnovější přírůstek v zoologické zahradě ve Dvoře Králové. Proč jim mládě medojeda kapského závidí celý svět?

Celý díl naleznete na Voyo.

Share Tweet