Výměna manželek

Výměna manželek

Monika z Výměny o dětském domově a finanční negramotnosti: Co vzkázala divákům?

Tato epizoda Výměny manželek divákům představila třicetiletou maminku Moniku, která společně s partnerem vychovává dvě děti. Její rodina nikterak neoplývala penězi, a proto musela žít velmi skromně.

Tato epizoda Výměny manželek divákům představila třicetiletou maminku Moniku, která společně s partnerem vychovává dvě děti. Její rodina nikterak neoplývala penězi, a proto musela žít velmi skromně. Zároveň se Monika během natáčení zmínila, že vyrůstala v dětském domově. Jak na toto období vzpomíná?

Po skončení pořadu se na sociálních sítích začaly šířit nejrůznější nadávky na Moniku i jejího partnera Tomáše. Posměšky mířily převážně na Moničino hospodaření s penězi. „Lidi by si měli uvědomit, že člověk, který vyrůstá v dětském domově, tak ho tam nenaučí absolutně nic. Oni vám nenajdou byt, nenajdou zaměstnání. Když vám je osmnáct, tak vás prostě pošlou do světa. Takhle to bylo i se mnou. Já jsem po světe bloudila a bloudila. Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo. Ale jsem za to ráda, mám dvě krásné děti a jsem za to ráda,“ nechala se slyšet Monika. A jak komentovala finanční negramotnost? „V dětském domově vás opravdu nikdo nenaučí s financemi,“ uzavřela.

Připomeňte si ve videu drsných 8 očí.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.