Výměna manželek

Výměna manželek

Drsná přestřelka plná ostrých slov! Co rozčílilo náhradní manželku?

Další epizoda Výměny manželek představí Dášu, Lukáše a jejich malou dceru Míšu. Rodina žije v pronajatém bytě v Brně. Dáša má z předchozího vztahu ještě jednu dceru, která se s nimi díky konfliktům s

Další epizoda Výměny manželek představí Dášu, Lukáše a jejich malou dceru Míšu. Rodina žije v pronajatém bytě v Brně. Dáša má z předchozího vztahu ještě jednu dceru, která se s nimi díky konfliktům s Lukášem nestýká. Mezi Dášou a Lukášem jsou zásadní rozdíly především v přístupu k práci a zodpovědnosti. Na straně druhé se seznámíme s Pavlínou, Andřejem a jejich dětmi Anetkou a Laurou. Ti žijí v krásném, rozlehlém domě v obci Hrčava. Do Výměny manželek se přihlásili na popud mladší dcery, kterou zajímalo, jaké to bude s jinou maminkou. Mimo to rodinu trápí i málo společně stráveného času, a to kvůli workoholismu Andřeje. Dokáže se Pavlína přizpůsobit životu ve městě s pro ni pohodlným manželem za zády? Střet dvou odlišných pohledů na rodinu stál i za drsnou přestřelkou mezi Pavlínou a prozatímním manželem Lukášem! Proč se pohádali? Podívejte se na video!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.