Výměna manželek

Výměna manželek

Čistotná Alena neudrží slzy: Podaří se jí dát do pořádku plesnivý byt?

V nové epizodě se setkáte s rodinou z Kladna, Lucií (34), Standou (54), Ester (8), Mikulášem (7), Stáňou (9) a Šimonem (6). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Lucie, aby si nová maminka zkusila

V nové epizodě se setkáte s rodinou z Kladna, Lucií (34), Standou (54), Ester (8), Mikulášem (7), Stáňou (9) a Šimonem (6). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Lucie, aby si nová maminka zkusila výchovu tolika dětí. Partneři jsou spolu devět let a mají mezi sebou velký věkový rozdíl. Rodina má problém s výchovou potomků, Lucii údajně neposlouchají. Na druhé straně poznáte Alenu (40), Roberta (42) a Davida (19), kteří žijí v Příbrami. Alena se přihlásila do Výměny manželek proto, aby zjistila, jak žijí jiné rodiny. Partneři se poznali před šesti lety a vztah, který mají, nechtějí měnit. Téměř se nehádají a vždy se na všem domluví. Alena je však velký pedant na úklid.

A právě úklid tak bude velkým tématem této epizody. Alena bude naprosto šokovaná, v jakých podmínkách její náhradní rodina žije. V domácnosti je podle jejích slov neuvěřitelný zápach, v bytě panuje obrovský nepořádek a na několika místech navíc najde i plíseň. Alena dokonce neudrží slzy a nechá se slyšet, že vůbec neví, jestli deset dní v těchto podmínkách zvládne. Podaří se jí domácnost změnit?

Nové díly Výměny manželek startují ve středu 6. ledna od 20:20 na Nově.

Share Tweet