Výměna manželek

Výměna manželek

Sexuální napětí ve Výměně: Náhradní manželé se opili a pak...

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. První rodinu do Výměny manželek přihlásila maminka Lucie, která má v domácnosti hlavní slovo. Její velkou oporou je dcera, která jí pomáhá téměř se vším. Lucie by si přála, aby v rodině začal více fungovat její partner Vlasta. Na druhé straně Markéta bojuje s tím, že její manžel Vlasta je často velmi podrážděný a není tak aktivní, jak by si představovala. Vlasta by naopak chtěl, aby si manželka uvědomila, že má doma fajn chlapa. Bohužel to, že je chlap, na kterého se dá spolehnout, ve Výměně manželek zrovna nepředvede. Když totiž bude slavit v místní hospodě narozeniny své náhradní manželky, dojde během tance na velmi blízký kontakt a Vlasta bude chtít Lucii dokonce i líbat.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.