Život ve hvězdách

Život ve hvězdách

Celosvětový fenomén se vrací! Představitel Rosse potvrdil natáčení Přátel

Všeobecné veselí zavládlo u fanoušků televizních sitcomů. Začalo natáčení jednoho z nejznámějších seriálů všech dob s názvem Přátelé Reunion. Již před časem vznikla nová verze ústřední písně, která

Všeobecné veselí zavládlo u fanoušků televizních sitcomů. Začalo natáčení jednoho z nejznámějších seriálů všech dob s názvem Přátelé Reunion. Již před časem vznikla nová verze ústřední písně, která dávala tušit, že se něco chystá. Co všechno na diváky čeká? A jak se na pokračování těší čeští dabéři? Seriál Přátelé můžete sledovat každý večer na Nova 2.

Čím dalším jsme se v Životě ve hvězdách z 15. dubna zabývali?

Celý svět zasáhla zpráva o skonu prince Philipa. Co obnáší život v britské královské rodině?

Kvůli pandemii bude rozloučení s manželem britské královny probíhat skromněji. Jak tedy bude vypadat? A jak probíhaly pohřby jiných významných osobností?

Jana Komínka vídáte pravidelně na obrazovkách jako obětavého záchranáře Ondru v seriálu Anatomie Života. Budete se divit, jaký je tento herec ve skutečnosti!

Klára Medková se do povědomí veřejnosti dostala před osmnácti lety, kdy okouzlila porotu a stala se vicemiss České republiky. Jak si udržuje tělo bohyně?

Co tentokrát vypadlo ze známých tváří? Nenechte si ujít pravidelnou dávku intimností ze světa slavných!

Celý díl pořadu Život ve hvězdách naleznete na Voyo.

Share Tweet